Dini Oyunlar

0/0

Dini Oyunlar Dini Oyunlar - Dini Oyunlar Oyna

İslami Önemli Tarihler İslami Önemli Tarihler İslamiyetle ilgili önemli tarihlerin olduğu çok bilgilendirici bir dini oyun.

Cennet Yolu Cennet Yolu Cennete gitmek için iyi amel sahibi olmak gerekir akıllı çocuklar. Bu oyunda, cennete gitmek için gereken ahlakı, iyi amelleri öğreniyoruz.

Dinin Gücü Dinin Gücü Dini kelimeleri hızlı ve doğru şekilde yazın.

Ramazan Kartları Ramazan Kartları Dini kelimeleri kutucukların içinde bulun ve eşleştirin.

Hadis Kelebekleri Hadis Kelebekleri Peygamber Efendimiz (S.A.V.) Hazretlerinin biz inananlara ulaşan hadislerinin bulunduğu çok güzel bir dini oyun.

Kayu Abdest Almayı Öğreniyor Kayu Abdest Almayı Öğreniyor Akıllı ve dindar Kayu ile abdest almayı öğreniyoruz. Abdest için gereken adımları birebir uygulayın.

Peygamber Efendimizin Devesi Peygamber Efendimizin Devesi Peygamber Efendimiz (SAV) Devesinin yolları bulmasına yardımcı olun. Devemiz ile beyaz renkli evlere gideceğiz. Yön tuşları ile hareket edebilirsiniz. Dini oyunlar ekleyerek çocuklarımızın gelişimi için dini oyunlar oyna tan islami oyunlar sitesi.

Cami Boyama Cami Boyama Mübarek camiyi boyamak çok eğlenceli ve bilgili olacak. Yüce dinimizin ibadet yeri olan camiyi boyayın. Mouse ile boyamayı yapabileceksiniz. Dini oyunlar ekleyerek çocuklarımızın gelişimi için dini oyunlar oyna tan islami oyunlar sitesi.

Nuh Aleyhisselamın Gemisi Nuh Aleyhisselamın Gemisi Nuh Peygamer (AS) Gemisine bütün insanları ve hayvanları bindirin. Herkesi bindirdikten sonra gemi ile hareket edin ve fırtınadan kurtulun. Dini oyunlar ekleyerek çocuklarımızın gelişimi için dini oyunlar oyna tan islami oyunlar sitesi.

Ezan-ı Şerif Ezan-ı Şerif Ezan-ı Şerif camilerimizden yükselen bu mutlu ve kutlu ibadet çağrısını dinleyeceksiniz. Ezan-ı Şerif yüce dinimizin bizi ibadete çağrısıdır. Oyunda Ezan-ı Şerif dinleyin ve bunu yazmaya çalışın. Dini oyunlar ekleyerek çocuklarımızın gelişimi için dini oyunlar oyna tan islami oyunlar sitesi.

Arapça Hafıza Kartları Arapça Hafıza Kartları Arapça harfleri eşleştirmeniz gerekiyor. Ne kadar hızlı ve doğru eşleştirme yaparsanız o kadar yüksek skor yaparsınız. Mouse ile kartları bulun ve Mübarek Arapça harflerini eşleştirin. Dini oyunlar ekleyerek çocuklarımızın gelişimi için dini oyunlar oyna tan islami oyunlar sitesi.

Arapça Harfler Arapça Harfler Arapça harfler size sesli olarak okunacak ve sizde bu okunan harfi bulmaya çalışacaksınız. Sesli olarak okunan harfleri Mouse ile işaretleyin. Dini oyunlar ekleyerek çocuklarımızın gelişimi için dini oyunlar oyna tan islami oyunlar sitesi.

Dini Bilgi Yarışması 2 Dini Bilgi Yarışması 2 Dini bilginizi yarıştıracağınız yeni bir oyun ile karşınızdayız. Yeni dini sorular ile bilginizi tazeleyeceksiniz. Dini bilgi yarışmasında dini bilgilerinizi yarıştıracaksınız. Size verilen soruları doğru cevaplamanız gerekiyor. Soruları iyi düşünün ve doğru olduğunuz şık işaretleyerek dini bilginizi sınayın. Dini oyunlar ekleyerek çocuklarımızın gelişimi için dini oyunlar oyna tan islami oyunlar sitesi.

Hadis Kelebekleri 2 Hadis Kelebekleri 2 Hadis Kelebekleri 2 bu sevilen dini oyunlarımızın ikinci serisi ile karşınızdayız. Hadis kelebekleri gökyüzünde uçak kelebeklerin her birinde hadis vardır. Hadis- i Şerif, Yüce Peygamberimiz (SAV) biz müslümanlara verdiği öğütlerdir. Bu hadislerin hepsini bulun ve akıllı bir çocuk olduğunuzu gösterin. Dini oyunlar ekleyerek çocuklarımızın gelişimi için dini oyunlar oyna tan islami oyunlar sitesi.

Kur an-ı Kerim Harfleri Kur an-ı Kerim Harfleri Yüce kitabımızın harflerini bu oyunda boyayacaksınız. Kur an-ı Kerim Harfleri bize yol gösteren bu yüce kitabın harflerini öğrenmek bir müslüman için en güzel şeydir. Dini oyunlar ekleyerek çocuklarımızın gelişimi için dini oyunlar oyna tan islami oyunlar sitesi.

Cennet Yolunda Çocuk Cennet Yolunda Çocuk Cennet Yolu akıllı müslüman çocuklar için çok eğlenceli, öğretici bir dini oyundur. Yüce RABBİMİZİN emir ve yasaklarının bir kısmını bu oyunda öğreneceksiniz. Akıllı çocuklar, haram ve helale çok dikkat edin. Bir ömür boyunca daima helalden yana olun. Dini oyunlar ekleyerek çocuklarımızın gelişimi için dini oyunlar oyna tan islami oyunlar sitesi.

0/0